PODZIMNÍ FOCENÍ

Vytvořím vám krásnou vzpomínku na barevný podzim, na kterou nezapomenete. Nejraději fotím v přírodě, především na loukách či v lese.

PRAHA / OSTRAVA

PODZIMNÍ FOTOGRAFIE

Podzim nám přináší spoustu krásných a barevných okamžiků, které dělají skvělou atmosféru a je potřeba je zachytit. Lze využít pěkného počasí a fotit venku v přírodě, v lese, u vody nebo pro speciální účely v opuštěných budovách a podobně. Za špatného počasí je k dispozici ateliér, který si můžete zvolit v blízkosti svého bydliště, případně se sejdeme v Ostravě, kde sdílím ateliér s ostatními fotografy.

Nejste si jisti výsledkem fotografování?

Focení probíhá v přátelské atmosféře, takže se nemusíte bát, že byste se nedokázali uvolnit. Právě uvolněnost se totiž později odrazí na fotkách. Abych trošku přispěl k vaší uvolněnosti, volím nejraději focení v přírodě, kde se odreagujete, což je pro focení nejdůležitější. Všiml jsem si, že lidé mají tendenci mluvit o sobě v negativech, například že nejsou fotogeničtí nebo mají špatnou postavu. Ve finále ale při prohlížení fotografií zjistí, že i se svými nedostatky vypadají skvěle.

BONUSY K FOCENÍ

 • DOPRAVA ZDARMA

  Ostrava a okolí do 20 km, přijedu za Vámi ZDARMA.
 • PŘIROZENÁ KRÁSA

  Nabízím Vám profesionální focení, během kterého Vám postupně ukážu náhledy fotek, abyste měli možnost vidět svou přirozenou krásu. Budete mít kolem sebe krásné prostředí, které fotografiím dodají to kouzlo a Vy uvidíte Vaše pravé Já.
 • DETAIL

  Fotím rád nejen postavu, ale i detaily a to nejen obličeje. Měním kompozici a zachycuji vzácné momentky.
 • PŘIROZENÉ PROSTŘEDÍ

  Fotím hlavně na místech, které si vyberete vy sami a jsou Vám příjemné. Existuje místo, kam chodíte nejraději? Doprovodím Vás. Cítíte se nejlépe doma nebo chcete vyzkoušet místo, kde jste ještě nebyli? Ukážu Vám krásná a inspirativní místa.
 • BUDETE MÍT VZPOMÍNKU

  Fotky upevňují vztahy jak v rodině, tak mezi partnery a navíc si uchováte krásné vzpomínky.
 • AUTENTIČNOST

  Každý klient dostává AUTENTICKÉ a ORIGINÁLNÍ fotky, i když fotím například na stejné louce.

JAK PROBÍHÁ FOCENÍ?

 • 1

  Termín

  Domluvíme se na místě a čase focení.
 • 2

  Styl

  Připravíte si oblečení dle zvoleného tématu. Je možno vzít i vícero druhů a ty různě měnit v průběhu focení. Případně i ručník či deku (při focení ve vodě).
 • 3

  Focení

  Dle domluvy proběhne focení v čase a místě či několika místech. Přizpůsobím se vašim přáním a nápadům a budu usilovat o co nejlepší zachycení fotky.
 • 4

  Výběr fotografií

  Z nafocených fotek vyberu minimálně 20 nejlepších. Ty Vám do 2 dnů Vám zašlu ve formě náhledu v zaheslovaném souboru *.rar přes online úložiště, kde si buď vyberete fotografie, které se Vám líbí nebo Vám vrátím peníze.
 • 5

  Digitální úprava

  Vybrané fotografie vyretušuji a digitálně zpracuji do výsledné formy vhodné pro tisk. A do 7 dnů je Vám zašlu.
 • 6

  Zaslání hotových fotografií

  Po odsouhlasení Vámi vybraných fotografií Vám zašlu finální upravené fotografie. Na digitální úložiště v souboru *.rar s heslem.
 • 7

  Platba

  Platba proběhne po samotném focení.

JAK SE PŘIPRAVIT NA FOCENÍ: Dobře se vyspat, vlasy si umýt den předem, ženy se nezapomenou nalíčit, upravit nehty na rukou ale i na nohou (pokud budete mít otevřenou obuv či holé nohy) a připravit si na focení klidně i vícero kusů oblečení, ve kterém byste se rádi vyfotili.

KVALITA FOTEK: Pro tisk fotek až do  velikosti A1 (59,4 x 84,1 cm) Pro obrazy na plátně až do velikosti 150 x 100 cm

REFERENCE:

Děkuji za skvělý zážitek s nádherným výsledkem. Přátelská atmosféra a komunikace s panem fotografem je už jen třešnička na dortu 🙂 Snažil se mi vyhovět za každou cenu.

Petra Janotová

Foceni s Tomášem Fraňkem bylo velmi příjemné. Díky jeho pohodě a trpělivosti se podařilo vyfotit i našeho syna.

Honza Pindor

Myslela jsem si že tak pěkná modelka nejsem, ale vy jste kouzelník a focení dopadlo nad moje očekávání. Jistotu správné volby fotografa mi dodala i 100% záruka vrácení peněz.

Jana Holemá

ČASTÉ DOTAZY

JAK DLOUHO BUDU ČEKAT NA FOTKY?

Fotky nejprve zpracuji, do 2 dnů Vám zašlu náhledy. Po vašem odsouhlasení Vybrané fotografie retušuji a barevně s citem upravuji. Vše zasílám přes internetové úložiště. Výsledné fotky dostanete do 7 dnů po odsouhlasení.

KOLIK BUDE FOTEK?

Nemusíte se bát, fotím do té doby dokud se nepovede minimálně 20ks fotografií. Fotky budou ve vysokém rozlišení vhodné i pro velkoformátový tisk.

KDE BUDEME FOTIT?

Nejraději fotím venku. Mohu i u Vás doma nebo v ateliéru. Volbu lokality můžete nechat na mě, nebo dle vašeho výběru. Mohu zaslat tipy kde v jakém období to bude nejvhodnější. Pokud vybereme ateliér tak ten sdílím v Ostravě centru s dalšími fotografy.

JAK DLOUHO TRVÁ FOCENÍ?

Jako fotograf, kterého svá práce baví, na focení nikam nespěchám. Počkám, až vznikne ta TOP fotka. Někdy to trvá 60 minut, hodinu a půl. Někdy i více.

MÁME DOMLUVENÉ FOCENÍ VENKU ALE PRŠÍ

V tom případě mě kontaktujte a domluvíme nový termín focení.

POPTÁVKA FOCENÍ

Chcete mít nádherné portrétové fotky ať už pro sebe nebo jako dárek partnerovi či jako modelka? Ve vysokém rozlišení a ostrosti získáte fotky za atraktivní cenu. Vyplňte formulář a dohodneme se na vhodném termínu a lokalitě focení.

Profi fotograf

TIP: pro krásné měkké světlo a nejjemnější stíny je nejvhodnější doba focení při východu nebo  západu slunce. Není to však nutnost a krásné portréty mohou vzniknout i při zataženém počasí kdykoliv přes den.

Profesionální fotograf PRAHA

KONTAKT

Tomáš Franěk

info@foto-franek.cz

736 130 199

Ostrava - Dubina

 

Těším se na setkání ...