RODINNÉ FOCENÍ

Vyfotím vaši rodinu či  zamilovaný pár. Budete mít krásnou vzpomínku. Vytvořím rodinné foto na které nezapomenete. Nejraději dělám portréty v přírodě.

PRAHA / OSTRAVA

RODINNÉ FOTOGRAFIE

Fotografie rodiny si můžete vyvěsit jako krásnou rodinnou vzpomínku doma na zeď. Lze vytvořit i fotoobraz. Taky lze darovat jako dárek.

Při pěkném počasí fotografuji celou rodinu venku, nebo na zahradě. Vznikají tím potom unikání rodinné portréty. Možno taky v parku či na někde výletě. Pokud bude škaredé počasí volím Váš domov případně Ateliér dle vašeho výběru. Ten si můžete zvolit blízko Vašeho bydliště. Je to taky možnost zvolit Ateliér v centru Ostravy, který sdílím s ostatními fotografy.

Nejste si jisti výsledkem fotografování?

V přátelské atmosféře vytvoříme rodinné foto, Venku se lidé příjemně uvolní, Toto se pak projeví na výsledných fotkách. Jako rodinný fotograf vím že ze začátku je člověk stažený, a zejména pokud je vícero lidí. Proto rád fotím venku, kde vznikají i zajímavé pozadí tak i příjemné teplé úsměvy všech osob.

 U focení více lidí se často stává, že se lidé koukají jinam, někdo zavře oči, to nevadí, budu Vás navigovat jak se postavit a na tu správnou fotku si rád počkám.

BONUSY K FOCENÍ

 • DOPRAVA ZDARMA

  Dojedu dle dohodnuté lokality z Ostravy do 20km zdarma.
 • PŘIROZENÁ KRÁSA

  V průběhu focení Vám budu ukazovat jak stojíte a jak fotografie vypadají. Zaměříme se i na pozadí. Zachytím vaše krásné pravé JÁ.
 • DETAIL

  Budu fotit jak celé postavy, tak do půlky pasu tak jen obličeje. Ke všem těmto aktivitám Vám poradím jak se správně postavit.
 • PŘIROZENÉ PROSTŘEDÍ

  Budu fotit na místě, které Vám je příjemné. Pokud máte takové místo dejte mi vědět. Může to být u vás na zahradě, v altánku, doma ale i venku v přírodě či před zajímavou budovou.
 • BUDETE MÍT VZPOMÍNKU

  Vystavené fotky skutečně upevňují vztahy v rodině tak i mezi partnery, vážně 🙂
 • AUTENTIČNOST

  Zachytím Vaše originální fotky, na kterých uvidíte svou autenticitu.

PRŮBĚH RODINNÉHO FOCENÍ

 • 1

  Termín

  Domluvíme se na místě a čase focení.
 • 2

  Počet lidí

  Do poprávky mi prosím napište kolik lidí budu asi fotit zda se bude jednat o pár nebo rodinu. Ideální je pokud si barevně sladíte oblečení, nebo alespoň stylově. Není to nutnost ale fotografie pak mají zajímavé kouzlo
 • 3

  Focení

  Dle domluvy dojedu na místo. Dostanete instrukce jak stát a co dělat. Budu usilovat o co nejlepší zachycení fotky.
 • 4

  Výběr fotografií

  Z nafocených fotek vyberu minimálně 20 nejlepších. Ty Vám do 2 dnů Vám zašlu ve formě náhledu v zaheslovaném souboru *.rar přes online úložiště, kde si buď vyberete fotografie, které se Vám líbí nebo Vám vrátím peníze.
 • 5

  Digitální úprava

  Vybrané fotografie vyretušuji a digitálně zpracuji do výsledné formy vhodné pro tisk. A do 7 dnů je Vám zašlu.
 • 6

  Zaslání hotových fotografií

  Po odsouhlasení Vámi vybraných fotografií Vám zašlu finální upravené fotografie. Na digitální úložiště v souboru *.rar s heslem.
 • 7

  Platba

  Platba proběhne po samotném focení.

PŘÍPRAVA NA FOCENÍ: Všichni se pokud možno dobře vyspěte, je dobré si umýt vlasy den předem, ženy nezapomeňte na nalíčení. Vhodné je také upravit si nehty. Připravte si oblečení, a aby jste k sobě vzájemně ladili. 

KVALITA FOTEK: Pro tisk fotek až do  velikosti A1 (59,4 x 84,1 cm) Pro obrazy na plátně až do velikosti 150 x 100 cm

REFERENCE:

Děkuji za skvělý zážitek s nádherným výsledkem. Přátelská atmosféra a komunikace s panem fotografem je už jen třešnička na dortu 🙂 Snažil se mi vyhovět za každou cenu.

Petra Janotová

Foceni s Tomášem Fraňkem bylo velmi příjemné. Díky jeho pohodě a trpělivosti se podařilo vyfotit i našeho syna.

Honza Pindor

Myslela jsem si že tak pěkná modelka nejsem, ale vy jste kouzelník a focení dopadlo nad moje očekávání. Jistotu správné volby fotografa mi dodala i 100% záruka vrácení peněz.

Jana Holemá

CENA RODINNÉHO FOCENÍ: 900 Kč

ČASTÉ DOTAZY

JAK DLOUHO BUDEME ČEKAT NA FOTKY?

Fotky nejprve zpracuji, do 2 dnů Vám zašlu náhledy. Po vašem odsouhlasení Vybrané fotografie retušuji a barevně s citem upravuji. Vše zasílám přes internetové úložiště. Výsledné fotky dostanete do 7 dnů po odsouhlasení.

KOLIK BUDE FOTEK?

Nemusíte se bát, fotím do té doby dokud se nepovede minimálně 20ks fotografií. Fotky budou ve vysokém rozlišení vhodné i pro velkoformátový tisk.

KDE BUDEME FOTIT?

Nejraději fotím venku. Mohu i u Vás doma nebo na zahradě. Volbu lokality můžete nechat na mě, nebo dle vašeho výběru.

JAK DLOUHO TRVÁ FOCENÍ?

Na focení nikam nespěchám. Počkám až vznikne ta TOP fotka 🙂 Někdy to trvá 60 minut, hodinu a půl. Někdy i více.

MÁME DOMLUVENÉ FOCENÍ VENKU ALE PRŠÍ

V tom případě mě kontaktujte a domluvíme nový termín focení.

POPTÁVKA RODINNÉHO FOTOGRAFIE

Vyfotím Vám nezapomenutelné rodinné či párové fotky. Rodinné fotografie upevňují vztahy 🙂 Možnost poté vytisknout jako obraz na zeď. Ve vysokém rozlišení a ostrosti získáte fotky za atraktivní cenu. Po vyplnění a odeslání formuláře Vás kontaktuji a domluvíme se na termínu a lokalitě focení.

Profi fotograf

TIP: pro krásné měkké světlo a nejjemnější stíny je nejvhodnější doba focení při východu nebo  západu slunce. Není to však nutnost a krásné portréty mohou vzniknout i při zataženém počasí kdykoliv přes den.

Profesionální fotograf PRAHA

KONTAKT

Tomáš Franěk

info@foto-franek.cz

736 130 199

Ostrava - Dubina

 

Těším se na setkání ...